Yılların tecrübesi,
kusursuz hizmet anlayışıyla

Temelleri 1989 yılında Adana'da atılan "Karalar" tescilli markası adı altında mermer mutfak tezgahı, hilton lavabo, banyo küveti ve duş tekneleri üretimi ile sektöre merhaba dedi. Kaliteden ödün vermeyen titiz üretim anlayışı sayesinde kısa zamanda sektörün önemli oyuncularından birisi olan firmamız, Türkiye'de döküm mermer üretiminde fırınlama tekniği kullanan ilk firma olarak adını tarihe yazdırdı.

1992 yılında TSE normlarında üretim gerçekleştirerek belgelenen kalite anlayışı, 2000 senesine gelindiğinde yüzde yüz kapasite arttırımı ile üretim yelpazesini de genişletti. Yükselen başarı grafiğinde ürün gamına, akrilikten kompakt sistemler, jakuzi - küvet ve duş teknelerini ekleyen Karalar, 2007 senesinde duş kabin ve cam sistemler imalatını da gerçekleştirerek büyümesini devam ettirdi.

32 bin metrekaresi açık, 5 bin 500 metrekaresi kapalı olmak üzere 37 bin 500 metrekarelik tesiste, uluslararası standartlarda üretim gerçekleştiren Karalar, yıllık 100 bin adet ürün üretim kapasitesi ile Türkiye'nin en büyük küvet üreticilerinden birisi olarak sektörüne adını altın harflerle yazdırdı Ürün gamında modern tasarımıyla fark yaratan 150'clen fazla ürün bulunan Karalar, küvet üzerinde yer alan temperli cam kabinler de dahil olmak üzere üretiminin tamamını kendi tesislerinde gerçekleştirmekte ve AR-GE çalışmalarını aralıksız devam ettirmektedir.

Ürünleri, yaygın bayi ağı ile Türkiye'nin dört bir yanına ulaşan firmamız, %35 ihracat oranıyla çalışmaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesiyle, kaliteden ödün vermeden faaliyet gösteren Karalar, tek merkezden yönetilen profesyonel ekibiyle satış sonrası hizmetlerde de aynı titizlikte hareket etmektedir. 

Karalar Cam A.Ş., 2019 senesinde Albert Genau markasıyla Cambalkon üretimine başlayarak , özellikle "YALITIMLI CAMBALKON" sistemleriyle piyasanın ihtiyaçlarına  inovatif  çözümler getirmektedir.Cambalkon ve cephe kaplama konularında özellikli ve yenilikçi  ürünler tasarlamak  en uygun şekilde tüketicilere ulaştırmak firmamızın misyonu olmuştur.


Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Addthis